Moravské zemské muzeum

Pračlověk v Anthroposu, pop-up Kina Art

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Pavilon Anthropos najdete na adrese Pisárecká 273/5, Brno v Pisárkách. Jezdí sem autobusy a trolejbusy 25, 26, 37, 44, 52, 68, 84 (zastávka Anthropos) a tramvaj 1 (zastávka Pisárky, za mostem asi 5 minut chůze).

Srdečně zveme děti i dospělé na dětský den do Anthroposu!

Kino Art si připravilo pro děti a rodiče projekci přímo v expozici v Pavilonu Anhtropos. Ve výstavě Vítejte u neandrtálců uvedeme horkou animovanou novinku od Nicka Parka (autor Slepičího úletu či Wallace a Gromita) Pračlověk. Plastelínový hrdina Dug žije v poklidné době kamenné. Do vesnice se k nim však chystá vtrhnout doba bronzová. Dug se rozhodne proti příchodu novot bojovat jediným možným způsobem, fotbalem.

Pračlověk

Early Man / Velká Británie / 2018 / Nick Park / český dabing / 88‘

Doba kamenná je prima, obzvláště pro malou idylickou vesničku kdesi u Manchesteru. Jenže klidný lenivý život je ohrožován příchodem modernity, kterou ztělesňuje lord Bafoň. A s Bafoněm přijde i doba bronzová. Hrdina Dug se proti vetřelcům rozhodne bojovat jediným možným způsobem: fotbalem. Animovaný plastelínový snímek natočil Nick Park a studio Aardman, od kterého znáte Ovečku Shaun či Wallace a Gromita.

Více informací

Kdy se akce koná

1. červen 2018 - 16:30

Vstupné

Cena vstupného je 30 Kč pro děti a 50 Kč pro dospělé. Vstupenky je možné pořídit online na webu, na pokladně Kina Art a v infocentru TO JE BRNO na Panenské ulici.

Děti (0-6 let)30 Kč
Mládež (6-15 let)30 Kč
Dospělí50 Kč

Více informací a kontakt

Pavilon Anthropos najdete na adrese Pisárecká 273/5, Brno v Pisárkách. Jezdí sem autobusy a trolejbusy 25, 26, 37, 44, 52, 68, 84 (zastávka Anthropos) a tramvaj 1 (zastávka Pisárky, za mostem asi 5 minut chůze).

Událost na FB