Fléda

Pekař: Dvě duše tour

  • Akce již proběhla

  • Fléda
    Štefánikova 95/24
    Brno 60200

Na koncertě zazní nejen Pekařovy písně z debutové desky, ale i novější singl Vrcholky a pády nebo srdcovka Dvě duše, v jejímž klipu zpěvák s fanoušky sdílí své taneční umění.

Přezdívku Pekař dostal kutnohorský rodák Petr Štolba od Kuby Ryby z pop-punkové kapely Rybičky 48. V roce 2016 se nadějný textař a písničkář rozhodl natočit vlastní debutové album #Pekař. Na desce, kterou předznamenaly singly BůhTančím a Za tebou s miliony zhlédnutími na Youtube, spolupracoval s Ondřejem Štorkem z Rybiček 48. Dvanáct autorských skladeb, v nichž si vystačil s akustickou kytarou doplněnou o perkuse, basu a sborové zpěvy, sám označuje za „machofolk“. Jeho chytlavý a osobní projev zní naléhavě, je naštvaně romantický a má názor. To ho přibližuje písničkářům typu Tomáše Kluse nebo Smrtislava.

Původní Pekařův doprovod Ondřej „Showcup“ Soukup a Martin „Cágo“ Cagaš se nedávno transformoval v aktuální sestavu ve složení Ondřej Soukup (baskytara), Lukáš Netík (kytara, zpěv) a Miloš Filip (bicí). Kromě vlastní tvorby píše Petr Štolba, držitel titulu objev roku v anketě Český Slavík 2016, texty pro Rybičky 48 nebo kapelu Harlej.

Více informací

Kdy se akce koná

17. únor 2018 - 20:00

Vstupné

PŘEDPRODEJ: 250 Kč + poplatky sítě
► INDIES, Poštovská 2
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

Více informací a kontakt

Fléda
Štefánikova 95/24
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku