Aqualand Moravia

Oslavy Dne dětí v Aqualandu Moravia

  • Akce již proběhla

  • Aqualand Moravia
    Pasohlávky 110, 691 22

První červen patří již tradičně oslavě Mezinárodního dne dětí. Také v nejmodernějším aquaparku České republiky Aqualandu Moravia proto bude veselo. Den dětí se zde bude slavit nejen v pátek, ale též celý víkend. Děti se mohou těšit jak na zábavný program s pohádkovými postavičkami, tak třeba i na nový samoobslužný pult s točenou zmrzlinou nebo milkshaky.

 

Oslavy dne dětí se letos v Aqualandu Moravia ponesou v pohádkovém duchu. V pátek a po celý víkend jsou pro ty nejmenší i starší děti připraveny zábavné animace, při kterých se seznámí s rozličnými nadpřirozenými bytostmi. Těšit se tak mohou na soutěže o drobné ceny, cvičení v bazénu, ale i diskotéku. Děti se pak samozřejmě mohou vyřádit na vnitřních tobogánech a skluzavkách.

K osvěžení mohou malí i velcí využít novinku areálu aquaparku. Pro návštěvníky je připraven samoobslužný stroj na točenou zmrzlinu a chlazené milkshaky, což obzvláště děti v horkých dnech určitě ocení.

Ani dospělí ale nepřijdou během prvního červnového víkendu v Aqualandu Moravia zkrátka. Navštívit mohou wellness centrum Forum Romanum nebo si odpočinout ve venkovních bazénech s horkou termální vodou. Pro jedince, kteří by si při návštěvě aquaparku chtěli dopřát naprosté soukromí, jsou poté otevřeny nové Denní lázně, jež nabízejí privátní vířivku a lehátka či obsluhu na zavolání. Do privátních lázní je povolen vstup osobám od 15 let. Pro návštěvníky, kteří si například chtějí po náročném týdnu užít ničím nerušený relax, je tak tento prostor ideální

Více informací

Kdy se akce koná

1.–3. červen 2018 - 10:00–21:00

Vstupné

Dospělí599 Kč

Více informací a kontakt

Pasohlávky 110, 691 22

info@aqualand-moravia.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku