Vila Stiassni

Oslavy 28. října ve vile Stiassni

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Vila Stiassni
    Hroznová 14
    Brno 60300

Oslavte den naší státnosti stylově v prvorepublikové vile. Čekají vás denní i večerní prohlídky, které navodí tu pravou prvorepublikovou atmosféru.

V průběhu dne bude klasický výklad doplněn oživlým programem. Čeká vás výlet do 30. let minulého století, při kterém se zaposloucháte do tónů písní éry první republiky. Můžete se těšit na ukázku lekce sportovního šermu a společně s námi strávíte příjemnou hodinu na vlně nostalgie a elegance. Začínáme v 11, 12, 13 a 14 hodin. 

Večer pak zasahuje četnictvo, tentokrát však naposledy! Vítejte v dobách první republiky, kdy elegance mužů soutěžila se šarmem dam. Ve vysoké společnosti bohatých továrníků však nejde vždy jen o iluze, ale především o prestiž a moc. Pro dosažení svých cílů se někteří neváhají zaprodat zločinu. To je chvíle pro kapitána Povondru a jeho zkušenou mordpartu. Vydejte se spolu s nimi po stopě vraha. Čeká vás zcela netradiční prohlídka vily, během které zažijete napětí i zábavu. Toto oblíbené představení bylo ve vile Stiassni již několikrát úspěšně reprízováno.

Nenechte si ujít poslední šanci pátrat po stopě zločinu… Derniéra detektivních prohlídek, které začínají v 17, 18 a 19 hodin.

Rezervaci doporučujeme. Na noční prohlídky nutná.

Kdy se akce koná

28. říjen 2018

Více informací a kontakt

Vila Stiassni
Hroznová 14
Brno 60300

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku