online

Open House Worldwide

  • Akce již proběhla

  • ONLINE

Celosvětový 48 hodinový online festival. Nepřetržitý přímý přenos vysílaný na webových stránkách a YouTube kanálu, to bude Open House Worldwide festival, který začne hodinu po půlnoci v sobotu 14. listopadu. Úvod bude patřit Georgovi Kafkovi, koordinátorovi OHWW a digitálnímu setkání zástupců desítek metropolí v síti. A protože Brno je jedním ze 43 měst, která jsou součástí této celosvětové sítě, nebude u festivalu chybět.

„Fanoušky festivalu zveme ke sledování nedělního ranního bloku – od sedmi hodin proběhne online putování Spiritual spaces around the world. Open House Brno představí tři různá duchovní místa z Londýna, Melbourne a Brna. Právě v Brně půjde o prohlídku kostela blahoslavené Marie Restituty,“ říká Lucie Pešl Šilerová, kreativní ředitelka festivalu ze Spolku Kultura & Management.

Brno bude dále prezentovat novou přístavbu ZŠ Vejrostova dle návrhu Ing. arch. Borise Hály, kombinaci loftového bydlení, ateliérů, open space kanceláří a zeleně v podobě střešní zahrady navrženou architekty z DADA Distrikt, budovu CEITECu od A PLUS a prohlídku hotelu Courtyard by Marriott.

Kromě těchto míst, jejichž prohlídky budou k vidění přímo na webu festivalu, se zájemci mohou podívat i na další online prohlídky, které jsou k dispozici na YouTube kanálu festivalu. Tam také naleznete úvodní video prezentující Brno, které mimo vlastních materiálů Open House využívá i snímky poskytnuté Hvězdárnou a planetáriem Brno.

Kdy se akce koná

14. listopad 2020
15. listopad 2020

Více informací a kontakt

online

ONLINE

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!