Sbor Páně Církve českoslovesnké husitské

Only his – KONCERT PÍSNĚ (K)LIDU

  • Akce již proběhla

  • Vážného 6, Brno - Řečkovice

Dovolujeme si všechny pozvat na koncert křesťanské skupiny ONLY HIS pod názvem KONCERT (K) LIDU, který se uskuteční v neděli dne 24. 4. 2022 v 17:00 hod. ve Sboru Páně, Vážného 6 v Brně – Řečkovicích.

Jsme rádi, že ONLY HIS po „covidové odmlce“ opět vystoupí v Brně. Jistě lze říci, že jsme se po náročném období uplynulých dvou let nejspíše všichni těšili na svobodný jarní nádech. Opět člověk neví jak a proč, ale dějí se věci, které nám pokoj nepřináší. Proto se společně nalaďme na písně klidu a pokoje, který nám je darován všem různým okolnostem navzdory.

Místa ve Sboru Páně je možno si rezervovat prostřednictvím e-mailové adresy vem@seznam.cz nebo telefonicky na tel. čísle 776 032 149. Podrobnější a aktuální informace naleznete na webových stránkách www.verbumetmusica.com. Vstupné je formou dobrovolného daru, jehož doporučená výše činí 100,-Kč.

Výtěžek koncertu bude věnován na podporu projektu Centrum křesťanské kultury.
Po koncertu bude možno zakoupit si CD, která kapela vydala, a která se určitě hodí nejen k vlastnímu poslechu, ale také jako vhodný dárek pro blízké, přátele či známé.

Kdy se akce koná

24. duben 2022 - 17:00

Vstupné

rezervace na tel.č. 776 032 149; vem@seznam.cz

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Sbor Páně Církve českoslovesnké husitské

Vážného 6, Brno - Řečkovice

vem@seznam.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku