Online

Online: Kulatý stůl: Budoucnost cyklistické dopravy | 7 horkých témat nového územního plánu

  • Akce již proběhla

🚲 Co může územní plán udělat pro cyklisty? Cyklopruhy, nebo cyklostezky? Rychle, nebo bezpečně? Hlavní ulicí, nebo vedlejšími uličkami? Jezdí se v Brně na kole? Kolo vs. MHD, nebo kolo a MHD?

🗣 Zapojte se s námi do debaty nad horkými tématy návrhu nového územního plánu. Tématem prvního kulatého stolu je budoucnost cyklistické dopravy v Brně. Záznam budeme vysílat v pondělí 26. října od 17:00 na naší facebookové stránce.

❓ Chcete se na něco zeptat? Máte podněty do diskuze a otázky na hosty? Napište nám do čtvrtečních 12 hodin zprávu nebo příspěvek do této události, ty nejožehavější otázky se objeví ve vysílání.

📣 Hosté:
Michal Šindelář, zástupce spolku BrnoNaKole
Iva Rorečková, vedoucí oddělení koncepce, Odbor dopravy MMB
Adolf Jebavý, autor Generelu cyklistické dopravy města Brna
Petr Soldán, projektant dopravních staveb
Hana Kobzová, dopravní specialistka KAM
Moderátor: Martin Všetečka, vedoucí oddělení dopravy KAM

ℹ️ Cyklodoprava, protipovodňová ochrana, zahrádky, výšková regulace budov, zeleň a klimatická změna, architektonické soutěže nebo dopravní spojení mezi čtvrtěmi – to jsou horká témata, která nejvíce zajímala veřejnost nad návrhem nového územního plánu. Ten čeká v příštím roce opakované veřejné projednání. Kancelář architekta města se teď bude horkým tématům podrobně věnovat v sérii seminářů a kulatých stolů. Diskutovat o nich bude s odborníky, zástupci města a městských částí nebo členy občanských sdružení.

▶️ Všechny diskuze můžete sledovat online. Jejich záznamy budou zveřejňovány každý týden až do 26. listopadu na našich sociálních sítích i webu www.kambrno.cz/uzemniplan

Tématem prvního kulatého stolu je budoucnost cyklistické dopravy v Brně. Záznam bude vysílán v pondělí 26. října od 17:00 na facebookové stránce. Chcete se na něco zeptat? Máte podněty do diskuze a otázky na hosty? Napište do čtvrtečních (22. listopadu) 12 hodin zprávu na Facebook, ty nejožehavější otázky se objeví ve vysílání.

Kdy se akce koná

23. říjen 2020 - 17:00

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!