V pohodlí vašeho domova

Online degustace vín se sommelierem a vinný kvíz

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Degustace i vinný kvíz probíhá online.

Zveme Vám na první online degustaci, kterou pro Vás připravil Váš Sommelier a kavárna Lark café Brno.

▪️ ▪️ ▪️ Výběr vín a epizody na YouTube ▪️ ▪️ ▪️
Sommelier David Pavlíček říká: „Vybral jsem pro Vás šest vín, kterými Vás provedu video epizodami na kanálu YouTube.“ Můžete tedy degustovat ve svém tempu, z pohodlí domova a se svými blízkými. Každý večer jednu či více lahvinek, rychlost a pořadí servírovaných vzorků si určujete sami. 😉

▪️ ▪️ ▪️ Vinný kvíz ▪️ ▪️ ▪️
Nejen, že ochutnáte vybraná vína, ale můžete si u toho i zasoutěžit. Připravili jsme si pro Vás vinařský kvíz a pro vítěze máme výhru: lahev vína. 😊 Kvíz bude spuštěn online na Velikonoční pondělí 13. 4. 2020 ve 20:00 hodin a odkaz pro připojení Vám bude zaslán tentýž den na e-mail, který uvedete při rezervaci. Pro kvíz budete potřebovat zařízení pro promítání živého přenosu kvízu (počítač / tablet / chytrá TV) a zařízení pro samotnou hru (mobilní telefon / tablet / počítač). Kvíz bude vytvořen pomocí Kahoot a vše Vám bude vysvětleno před samotnou ostrou hrou při živém vysílání. Záležet bude na správnosti a rychlosti zadání odpovědí.

Cena degustační krabice obsahující 6 lahví po 0,7 litru je 1299 Kč, v ceně je doprava v rámci Brna zdarma, mimo Brno činí doprava 150 Kč.
Pokyny k platbě: Po vaší rezervaci Vám na e-mail zašleme fakturu s platebními údaji, faktura bude splatná do 3 dnů od vytvoření rezervace. Poté bude doručeno víno na Vaši adresu a zpřístupněna videa a kvíz.
Rezervaci (tedy objednávku a platbu vín) doporučujeme vytvořit nejpozději v úterý 7. 4. 2020, aby Vám stihla být dodána vína a mohli jste se připravit na vinný kvíz konaný v pondělí 13. 4. 2020.

Kdy se akce koná

13. duben 2020 - 20:00

Vstupné

Pouze pro starší 18 let.

Dospělí1299 Kč

Více informací a kontakt

V pohodlí vašeho domova

Degustace i vinný kvíz probíhá online.

Událost na FB
dpavlicek@post.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku