Metro Music Bar

Ondra Škoch ( ex Chinaski )

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • METRO MUSIC BAR

Po úspěšném koncertu a křtu alba v pražském Paláci Akropolis se skladatel a hudebník Ondra Škoch přesouvá s kapelou do Brna.

Pozvání přijal skladatel a folková legenda Vlasta Redl, který se zhostí role brněnského kmotra. Na koncertě zazní celé album Řekni napořád a také průřez Ondrovou tvorbou z období, kdy působil v kapelách Chinaski nebo Manon 15.

Ondra Škoch vydal letos v březnu pod hlavičkou vydavatelství Good Day Records sólové album Řekni napořád. Písně z alba, které opatřila texty Ondrova manželka Alice Škochová, mají Ondrův typický rukopis. Ten posluchači znají z období, kdy působil v kapele Chinaski a Nitky. Nálady moderních popových melodií z nového alba jsou inspirovány rockem, jazzem a nechybí například ani smyčcové kvarteto.

Album Řekni napořád začalo vznikat v létě 2018 a Ondra Škoch si k jeho realizaci pozval své hudební kolegy a přátele -– ex Chinaski dechovou sekci tvořenou Štěpánem Škochem a Petrem Kužvartem, zpěvačku Báru Polákovou, hráče na dechové nástroje Davida Ebena, jazzového klavíristu Ondřeje Kabrnu nebo kontrabasistu Petra Tichého. Některé texty písní jsou inspirované prožitky z rodinného života (písně Headka, Dospělina, Mami), jiné milníky Ondřejovy hudební kariéry. Na albu najdete i čistě instrumentální skladby. Produkce alba se ujal Jiří Mašek.

Vstupenky v prodeji v síti goout.cz http://bit.ly/rekninaporadBrno.
V předprodeji 260 Kč / na místě 300 Kč, vstupenky na sezení 350 Kč.

Kdy se akce koná

16. květen 2019 - 20:00

Vstupné

V předprodeji 260 Kč / na místě 300 Kč, vstupenky na sezení 350 Kč

Dospělí

Více informací a kontakt

METRO MUSIC BAR

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku