COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Kabinet múz

ON-Line koncert Rabies & Decultitvate

  • Akce již proběhla

  • Kabinet múz
    Sukova 4
    Brno 60200

Pátek, vracíš se domů z bezkontaktního rande v rouškách přímo na koncert do svýho bytu. Corona stage je nachystaná na punkrock/hardcore párty. Žádný akustiky, žádný cajony… všechno s full backlinem! Sleduj FB profil klbu ze kterýho budeme vysílat!

Rabies

Je to skoro rok co se vrátili z turné v Japonsku, oslavili v Brně 10 let existence vyprodaným klubem, odehráli čtvrtý koncert na Mighty Sounds a konečně se dostali i na příští line-up nejlepšího festivalu na světě – Punk Rock Holiday. Za tu dekádu si stihli zahrát po boku Billy Talent, Anti-Flag, Ignite, Mute a spoustu dalších! Chystané turné po Jížní Americe se bohužel nestihlo objet, tak se chtějí vyřádit aspoň na pódiu Kabinetu.

Decultivate

Tuzemská odpověď na kapely Cursed, Sect nebo Trap Them. Zběsilý hardcore výplach umazaný crustem a grindem. V Kabinetu odehráli mimo jiné dva zabijácké a krvavé sety v rámci Pushteek festu. Jejich debutová deska se jmenuje příznačně Milovat a tak nějak tušíme, že Decultivate budete milovat. Stejně jako my!

Na co budou peníze sbírky použity?

Na podporu kulturního centra Kabinet MÚZ. Na podporu skvělého teamu lidí, který tomuto prostoru dává duši.

Co můžete získat?

Skvělý punkrockový zážitek. Dvě kapely, ačkoliv obě přesně ze dvou protilehlých stran tzv. punku, spojuje radost, energie a odhodlání.

Celý nápad na on-line večer se zrodil v hlavách kluků z kapely Rabies. Myšlenky se bez zaváhání chytli sígři z kapely Decultivate. Obě party bez nároku na honorář si chtějí znovu naživo zahrát a podpořit klub, který je jim blízký! Podpoř celý večer symbolickou částkou nebo papučovým mosh pitem u tebe v obýváku. Těšíme se!

Podpoř akci na https://www.donio.cz/KabinetMuz

Kdy se akce koná

24. duben 2020 - 20:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Kabinet múz
Sukova 4
Brno 60200

Událost na FB
info@kabinetmuz.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku