COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Sono centrum

Ólafur Arnalds

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Sono Music Club

Islandský hudebník a skladatel Ólafur Arnalds na letošních Colours of Ostrava uhranul návštěvníky magickým vystoupením, které spojilo jemnou elektroniku s akustickou hudbou a stalo se pro mnohé jedním z nejlepších letošních festivalových koncertů.

Další odměnou pro české fanoušky bude Arnaldsovo podzimní vystoupení 19. listopadu v brněnském Sono Music Clubu v rámci turné k albu re:member.

Ambient. Latinské slovo, které znamená prostředí či okolí. Tedy přesně to, co vytváří poslech hudby islandského multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldse. Jakmile jste svědky jeho živého setu, vesmír kolem vás se rázem mění. Rozpíná se, hledá nové barvy, tvary a možnosti. Obklopuje vás, dokáže vámi otřást a navodit pocit snesitelné lehkosti bytí.

Spolupracoval se Sigur Rós, zformoval experimentující techno-duo Kiasmos a složil soundtrack pro britskou kriminálku Broadchurch. V roce 2018 vydal čtvrtou desku s názvem re:member. Krystalicky čisté snění o hudbě, které působí jako zhudebněná impresionistická malba. A pro Arnaldse zároveň přímý návrat k vlastním kulturním kořenům. „Tohle je moje přelomové album, které nelze zaškatulkovat. Tohle jsem já a původní surové vlivy z nejrůznějších hudebních žánrů bez jakéhokoliv filtru,“ prozrazuje autor k charakteru opusu, kvůli němuž vynalezl vlastní hudební systém Stratus založený na třech vzájemně propojených klavírech.

Koncert uvádí Colours Selection. Vstupenky v ceně 690 Kč – 990 Kč v prodeji v síti GoOut. Více informací na www.coloursselection.cz.

Kdy se akce koná

19. listopad 2019 - 20:00

Vstupné

stání, sezení 1. a 2. balkon

Dospělí690 Kč
Dospělí890 Kč
Dospělí990 Kč

Více informací a kontakt