Klub Leitnerova

Obři v DIPu – inscenace Obři a DIPácké posezení

  • Akce již proběhla

  • Leitnerova 434/2, 602 00 Brno-střed-Staré Brno

Participační inscenace pro děti 3+
Čas: 50 minut bez přestávky

O PŘEDSTAVENÍ
“Obři do sebe mydlili, občas to blesklo jiskrou vykřísnutou balvanem, který skálu drtil, lidičky utíkali z vesniček, zachraň se kdo můžeš, leč stejně jich tam mnoho zůstalo pod lavinami vývratů a trosek obří války.” Tak končí Werichova pohádka Jak obři na Šumavě vyhynuli.

Nebojte se ale. V našem divadle se i ty nejčernější a nejtragičtější konce dají změnit. Stačí jen věřit, že můžete věci kolem sebe ovlivňovat. Můžete se s námi vydat na dobrodružnou cestu na Šumavu a stát se hrdiny. Hrdiny, kteří díky svým dobrým skutkům a ochotě pomáhat nenechají obry vyhynout, ale dodají jim odvahu dělat Šumavu zase hezčí.

RAUT
Po představení Obři si s Vámi rádi sedneme a povíme Vám, co je vlastně divadlo DIP, jaké má cíle, jaké divadlo chce vytvářet a vůbec – co všechno s námi můžete zažít a do čeho se můžete ponořit.

14:30 – 15:20 – Představení Obři, ve kterém děti ovlivňují děj a podílí se na jeho chodu. Součástí je i workshop, kde se můžete podívat do zákulisí a vyzkoušet si vytvářet různé světelné a zvukové efekty.

Obři

15:20 – Posezení v kavárně Leitnerky, povídání si o divadle DIP a hry pro děti.

Kdy se akce koná

Vstupné

Dospělí100 Kč
Děti (0-6 let)100 Kč

Více informací a kontakt

Klub Leitnerova

Leitnerova 434/2, 602 00 Brno-střed-Staré Brno

Událost na FB
info@divadlodip.cz