Artbar Druhý pád

NIGHT OF SUICIDE ANGELS – Brno vol.3 – DEVIL´S EDITION – 7/12/2018 Artbar Druhý pád

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Artbar Druhý pád
    Štefánikova 836/1, Brno

Suicide Angels (potetované holky, kterým nechybí dobré srdce) zvou všechny příznivce kérek, krásných holek a dobré muziky, kteří mají srdce na správném místě, do brněnského Artbaru Druhý pád.

7.

prosince 2018 v rámci Night of Suicide Angels vol.3 – Devils´ Edition budou návštěvníci moci podpořit malého Tomáška Voborníka – a to výtěžkem ze vstupného, koupí merche Suicide Angels nebo tím, že si nechají od jednoho ze tří na místě přítomných tatérů vytetovat symbolickou kérku.
Start v 19.00, vstupné 150,-Kč.

Kromě originálně krásných potetovaných slečen na party oblaží Tvoje smysly Head2Down (alternative nu-metal/Topoĺčany), Tÿshe (emotional post-hardcore/SK), Denoi (metal-dance/Brno) a KISS Czech Company (revival hard-rock/Opatov).

 

Dalším bodem na programu je démonicky krásná pole dance tanečnice DEFI a pro všechny soutěživé duše je připravena parádní tombola a aukce. Celým večerem vás na postu moderátora provede charismatický Boží Wašek a na projekci uvidíte fotky všech andílků Suicide Angels.

Live tattoo session za minimální příspěvek 350,-Kč bude v režii Xibalba vegan tattoo & piercing Brno, brněnského tatéra Jiřího Kuchaře a prostějovsko-pražského studia Red Cath Tattoo.

Suicide Angels touto cestou děkují všem partnerům, konkrétně FAKKER, rocka.cz, Lady Bow, Corvus Corax, Pedro, Charity Jam, Markurio, SPARK, Metalshop. Vanda Photography a Core Music.

Více informací o Suicide Angels najdeš na www.suicideangels.eu nebo na jejich FB – www.fb.com/suicideangelsofficial. Chceš-li ještě větší nálož krásných potetovaných holek, pak čekuj i náš Instagram – Suicide Angels Official. Zajímá Tě Tomášek Voborník – chlapeček, kterého holky podporují po celý letošní rok? Pak zavítej i na jeho FB profil – https://www.facebook.com/tomasekvobornikcchs/

Událost a kompletní lineup hledej na: https://www.facebook.com/events/2152766378380518/

Více informací

Kdy se akce koná

7. prosinec 2018 - 00:00

Vstupné

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt

Štefánikova 836/1, 602 00 Brno-střed-Veveří

Událost na FB
info@suicideangelsofficial.eu

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku