Expediční klubovna

Nepál & Indie – tříměsíční dobrodružství

  • Akce již proběhla

  • Expediční klubovna
    Jezuitská 6/1, 602 00 Brno-střed

Poprvé jsme opustili komfortní zónu evropských hranic, abychom se vydali pomáhat ostatním. Vybrali jsme si dobrovolnický projekt na základní škole v Nepálu, sebrali batohy a odletěli do neznáma.

Dozvíte se, jak se vyučuje na základní škole v Nepálu, proč se mrtví lidé v Indii spalují na březích řeky, zda je nebezpečné potkat nosorožce tváří v tvář či jak se žije v buddhistickém klášteře. Pobavíme se o domluvených sňatcích a přeneseme se společně na třídenní oslavy indické svatby, na níž jsme byli váženými hosty.

Po prezentaci bude prostor na Vaše dotazy či na společnou diskuzi. Můžeme se pobavit třeba nad tím, proč jsme po asijském dobrodružství přestali jíst maso či nad jinými změnami, které cestování přináší.

Lidé si myslí, že na cestování po světě potřebují statisíce. My jsme cestovali za menší měsíční náklady, než je minimální mzda v České republice. Rádi Vám prozradíme, jak na to – kde spát, co jíst. A hlavně, že jedna věc je ještě důležitější, než peníze – známosti a věci jako mezilidské vztahy, přátelé a dobří lidé.

Přednáší: Kika Šrédlová a Jiří Holešovský

Vstupné: 100 CZK

Kdy se akce koná

25. duben 2019 - 19:00

Vstupné

platba na místě

Dospělí100 Kč

Více informací a kontakt

Expediční klubovna

Expediční klubovna
Jezuitská 6/1, 602 00 Brno-střed

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku