Hvězdárna a planetárium Brno

Nejlepší neznačené treky světa

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Kraví hora 522/2
    Brno 61600

Treky, které v průvodcích nenajdete. Většinou jsme si je totiž vymysleli, náhodně objevili na mapě nebo mezi řádky, často poskládali z několika zdrojů, občas museli trochu proklestit, ale vždycky přežili! Téměř pokaždé jsme totiž vyráželi úplně do neznáma s tím, že to přeci nějak jít musí. Vybrali jsme ty nejkrásnější, nejzajímavější a orientačně zvládnutelné, takže s trochou předchozích zkušeností si je můžete užít taky.

Vydáme se do Ohňové země, do Himálají, do Pamíru, na Havaj, na Nový Zéland, do Yosemit, do Keni i do Bolívie.

A co je nejlepší – nikde tam nepotkáte skupinky špatně vybavených asijských turistů. Spíš tam téměř jistě, krom divokých zvířat, nepotkáte vůbec nikoho.

Best of našich nejdivočejších treků za posledních 5 let! Tohle bude hodně nadupaná událost – praktické info, prekérní situace a spousta srandy.

Vypráví Katka a Petr ze Z cesty kolem světa. V letech 2014-2015 spolu podnikli 16 měsíců dlouhou cestu kolem světa a od té doby spolu cestují, kdykoli je to jen možné. Zamilovali si severské země – loni proběhla premiéra jejich úspěšné přednášky Severské treky bez lidí – Aljaška, Kanada, Norsko, Laponsko, a navštívili spolu taky Afriku, Island, Kyrgyzstán a mnoho dalšího. Tentokrát vybrali nejlepší treky na divoko, které absolvovali v posledních 5 letech.

Kdy se akce koná

25. únor 2020 - 18:00

Více informací a kontakt

Kraví hora 522/2
Brno 61600

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!