Letohrádek Mitrovských

Nebezpečné známosti – Pop up Kina Art

  • Akce již proběhla

  • Letohrádek Mitrovských Brno
    Veletržní 19, 603 00 Brno

Připravte si vějíře, falešné pihy a šaty ve tvaru dortu, které jistě čekají ve skříni na svou příležitost, přichází další pop up Kina Art.

Tentokrát to rozjedeme ve stylu rokoka, a to se vším všudy. 13. července nasaďte paruku a přeneste se s námi do doby požitkářství a rozkoše.

Jste dobře vychovaní? Ne? Skvělé! Právě pro vás promítáme další z našich pop upů, film Stephena Frearse Nebezpečné známosti. Pětice John Malkovich, Uma Thurman, Glenn Close, Michelle Pfeiffer a (konstantně) mladý Keanu Reeves v rokokové jízdě vašich snů! Máte rádi rokoko, že? Kdo by neměl. Krajky, libertini, ovečky, moře kudrlinek a falešná morálka kam až dohlédnete. A kde jinde si v Brně užít rokoko než v Letohrádku Mitrovských.

Ano, v tom šlehačkovém ufu, co přistálo mezi paneláky, a vy se nad jeho existencí podivujete vždy při jízdě šalinou mezi Mendlákem a Výstavištěm. Takže pokud máte v oblibě nejen rokoko a dobré filmy, ale také rádi objevujete nové prostory, pak je další z pop upů přesně pro vás.

A jelikož doufáme, že k nám bude léto nadále vlídné, tak odpoledne začneme už v 17.30 piknikem před letohrádkemSpolečenské hry, petang, přednáška o erotice v 18. století a vůbec vše, co lze provozovat na veřejnosti. Promítání začíná v 19.30. Vstupenky můžete zakoupit online, na pokladně Kina Art na Radnické, nebo v infocentru TO JE BRNO za 150 Kč. Tak si držte paruky!

Kdy se akce koná

13. červenec 2018 - 17:30

Vstupné

Vstupenky můžete zakoupit online, na pokladně Kina Art na Radnické, nebo v infocentru TO JE BRNO za 150 Kč.

Děti (0-6 let)

Více informací a kontakt

Letohrádek Mitrovských Brno
Veletržní 19, 603 00 Brno

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku