Tržnice Brno

Natural Wine Fest 2022

  • Akce již proběhla

  • Tržnice Brno

Druhý ročník největšího moravského festivalu naturálních vín se blíží!

Naturální víno přímo od vinařů, přátelé všude okolo, hudba z vinylů jako za starých časů a dobré jídlo k tomu. Takhle bychom popsali první ročník, který nás nabil takovou pozitivní energií, že musíme hned navázat dalším!

V centru Brna zůstaneme, pouze se z vnitrobloku Vlněny přesuneme do krytého prostoru brněnské Tržnice na Zelném trhu, což nám trochu pojistí jarní nevyzpytatelné počasí. Střešní terasa každopádně bude! Koncept se nemění, v rámci vstupenky na Vás čeká neomezená degustace až pěti desítek evropských vinařů (samozřejmě s převahou těch našich), které spojuje poctivý přístup k tomuto řemeslu. Proč při výrobě vína, tak prostě krásného nápoje, používat chemická aditiva, když to jde udělat (mnohem lépe) právě bez nich?

Pokud s tímto postojem souhlasíte, tak si tady určitě přijdete na své.

Takže si to pojďme shrnout: 1 vstupenka = neomezená degustace přes 400 vzorků naturálních vín (ale i ciderů a jiných fermentovaných tekutin jako třeba parádní Euforia), mezi kterými se určitě objeví řada podpultovek, na které člověk jen tak nenarazí. V předprodeji, který potrvá do konce prosince 2021, vstupenku na portálu Smsticket zakoupíte za 590 Kč, od ledna 2022 poté za 790 Kč.
Neváhejte sledovat tuto událost a náš Instagram, kde budeme průběžně zveřejňovat organizační informace a jména potvrzených vinařů!
Těšíme se na Vás,
NWF tým

 

Kdy se akce koná

30. duben 2022 - 12:00–20:00

Vstupné

Dospělí790 Kč

Více informací a kontakt

Tržnice Brno

Tržnice Brno

Událost na FB
info@naturalwinefest.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku