COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Tržnice Brno

Natural Wine Fest 2020 Brno

  • Akce již proběhla

  • Tržnice Brno

Natural Wine Fest 2020 je první festival v Brně zaměřený na organická, naturální a biodynamická vína.

Těšit se můžete na osobní účást více než čtyř desítek českých a zahraničních vinařství a distribucí, které nám přijedou představit svá vína. Všechny vystavující vinaře spojuje jejich silná filozofie produkce hroznů a výoby vína, ve které se snaží maximálně využít čistě přírodní potenciál.
Oranžová vína macerovaná na slupkách, bílá vína s divokou aciditou a výraznou mineralitou, transparentní a šťavnatá červená vína, víná fermentovaná v amforách nebo přírodní šumivá vína stylu pét-nat… Čeká na Vás velice pestrá skladba stylů, odrůd a terroir! Kromě vína na festivalu ochutnáte i naturální jablečné cidery nebo výběrovou kávu.

K občerstvení Vám v rámci festivalu nabídneme čerstvý kváskový chléb z dílny Laskominy od Maryny nebo budete moci navštívit jeden z několika foodtrucků pro nás speciálně rozestavených hned pod Tržnicí.
Festival se uskuteční v Městské Tržnici na Zelném trhu v centru Brna, kde kromě vystavujících vinařů proběhnou i přednášky „masterclass“. Bude to krásná sobota plná přátelské atmosféry, hudby a přírodního vína, takže si neváhej koupit vstupenku a #tankujnatural!
Těšíme se na viděnou!

Kdy se akce koná

28. březen 2020 - 13:00

Vstupné

prvních 100ks vstupenek za 490,- Kč.

Dospělí690 Kč

Více informací a kontakt

Tržnice Brno

Tržnice Brno

Událost na FB
info@naturalwinefest.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku