COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Vinný sklípek Vinárium

Mystéria vepsaná ve tvářích

  • Akce již proběhla

  • Vinný sklípek Vinárium

Jak se promítá osobnost a život slavných umělců do jejich fyzické podoby? Prezentace nové knihy Vladimíra Kiseljova s portréty slavných osobností.

Vladimír se věnuje malbě, ale také dlouhodobému studiu životů a děl některých slavných hudebních skladatelů, básníků a filosofů, které zachycuje na svých portrétech. V nové knize Mystéria vepsaná ve tvářích představuje mnohovrstevnaté portréty 22 osobností, např.: Mozarta, Beethovena, Wagnera, Mahlera, Čajkovského, Janáčka, Goetha, Shakespeara, Komenského nebo Meyrinka a dalších. Vladimír využívá své znalosti symboliky a mytologie k vyprávění osudů lidí prostřednictvím nezaměnitelných barev, tvarů a kompozic.

Vladimír Kiseljov má za sebou přes 90 výstav svých maleb: v Berlíně, Florencii, Vídni, Edinburghu, Kodani, Mnichově, Praze ad. Je vyznamenán několika mezinárodními cenami za svou uměleckou a vědeckou tvorbu. V roce 2013 vydal svou první knihu Mysteria Richarda Wagnera v obrazech, která zaznamenala značný mezinárodní odborný ohlas svými malbami i originálním výkladem symboliky skladatelova díla.

Kdy se akce koná

17. říjen 2019 - 19:00

Vstupné

V předprodeji: 1 vstupenka 95 Kč, 2 vstupenky 185 Kč. V ceně vstupného je džbánek vína.

Dospělí105 Kč

Více informací a kontakt

Vinný sklípek Vinárium

Vinný sklípek Vinárium

Událost na FB
rezervace@vinarium-brno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku