online

Moravská galerie ONLINE

  • Akce již proběhla

  • online

 Jsme on-line!

Co vám nabízíme?

#moravskagaleriedoma

Na našem Facebooku, Instagramu nebo webu sledujte #moravskagaleriedoma. Budete mít nejen aktuální informace o našem provozu, ale hlavně budete jako první vědět o našem kompletním on-line programu.

program k výstavám

Stihli jsme to. Otevřeli jsme dva velké výstavní projekty: Rajlich 100 a Rafany. Pokud jste je nestihli navštívit na přelomu září a října, my se vám je budeme snažit přiblížit třeba krátkými videi nebo tak trochu jinými “komentovkami”. Stejně tak nezapomeneme ani třeba na Jurkovičovu vilu!

Five minutes Art(w)alk

Chcete si zlepšit angličtinu a dozvědět se něco zajímavého o dílech ze sbírek MG, ale nemáte teď moc příležitostí pro pilování konverzace? Tak právě pro vás připravujeme krátká videa z výstav a expozic MG s naší skvělou lektorkou Sonyou Darrow v anglickém jazyce. Bude to takový „talk“ a „walk“ v jednom. 

Kurzy dějin umění on-line

Nejenom, že nás můžete sledovat, odkud budete chtít a tak pohodlně, jak se vám bude zachce, ale kdyby vám něco náhodou uniklo, můžete se na to podívat znova. Oba naše kurzy (Fenomény a Od starověku po současnost) jsme ještě před jejich zahájením vyprodali, tak tímto ještě nabízíme prostor těm, na které se nedostalo. Sledujte jednu nebo hned obě naše facebookové události, ve kterých vám vždy po skončení jedné přednášky povíme, co vás čeká na další.

on-line sbírky

Bavily vás instagramové vízy? Chystáme pro vás nejenom je, ale i další svižné kratochvíle, které se budou více či méně týkat našich uměleckých sbírek či provozu galerie. Všechny předměty, které má Moravská galerie ve svých sbírkách, jsou dostupné v databázi: http://sbirky.moravska-galerie.cz/katalog. Můžete se do ní dnes ponořit a vynořit se až za pár týdnů.

videa 

Chcete-li si připomenout nějakou vernisáž nebo poslechnout rozhovor s umělcem, mrkněte na náš YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/videaMG/playlists.

pro děti

O vaše oblíbené pravidelné programy nepřijdete! Ve středu anglický program o knížkách A proč? Book club, ve čtvrtek Barevná dopoledne nebo workshop tutorialy Doma v galerii přímo z výstavy, které pro vás nachystáme do snadné domácí on-line formy. Ve dnech a časech, na které jste zvyklí, si nalaďte facebookovou stránku Moravská galerie dětem a tvořte s námi – a zároveň doma!  Na našem webu také najdete v záložce Vzdělávání složku MG dětem na doma. Pro podrobnější informace odebírejte náš dětský newsletter.

Kdy se akce koná

1. leden–31. březen 2021

Více informací a kontakt

online

online

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!