Kino Art

Mlsné medvědí příběhy + animační workshop pro děti s Aeroškolou

  • Akce již proběhla

  • Projekce online

V dílně po projekci Mlsných medvědích příběhů si společně s dětmi vyzkoušíme, jak takový animovaný film vzniká, vyrobíme si medvědí loutky a natočíme s nimi krátký film. Dílnu povede zkušená lektorka Aeroškoly, která vám vše ukáže a vysvětlí krok za krokem. Pracovat budeme s technikou ploškové stop motion animace. Dílna je vhodná pro všechny děti bez rozdílu věku, těm menším pomohou s vystřihováním a lepením rodiče.

Abyste si mohli spolu s námi natočit doma krátký film, nachystejte si předem tyto pomůcky:

určitě budete potřebovat: 
* nůžky
* bílou lepící hmotu (např. patafix)

dále můžete využít, ale půjde to i bez toho:
* pastelky, fixy nebo cokoliv na kreslení a malování, co máte k dispozici
* větší bílý, nebo barevný papír (A3 nebo A2) a menší barevné papíry
* lepidlo na papír
* papírovou lepící pásku

Dále si předem vytiskněte pdf soubor, který dostanete se vstupenkou. Do mobilního telefonu nebo tabletu si nainstalujte aplikaci Stop motion studio. Základní verze je k dispozici zdarma pro iOS i pro Android.

Medvědí kamarádi z úspěšného pásma Hurá na pohádky jsou zpět. Ten velký, to je Nedvěd, a ten mrňous zase Miška. Spolu podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška. V povídkovém filmu Mlsné medvědí příběhy mají obzvlášť napilno. Uvidíte, jak se tito zábavní chlupáči seznámili, jak spolu vaří nebo ochutnávají lanýže, jak v létě slaví Vánoce, které každou zimu prospí, i jak se usmiřuje medvědí hádka. Dokonce je čeká obrovská hostina, kam dorazí medvědi z celého světa. Příběhy plné vtipu, dobrodružství a ponaučení ocení nejmenší diváci i jejich starší sourozenci a rodiče. Takže hurá na medvědy! (Aerofilms)

Kdy se akce koná

15. listopad 2020 - 16:00

Vstupné

Dospělí110 Kč

Více informací a kontakt

Projekce online
,

Projekce online

775 868 826
rezervace@kinoart.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!