Bikearena Anthropos

Mistrovství Evropy horských kol

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Pisárecká 270/9
    Brno

BUĎTE U TOHO!

Brno hostí 25. – 28. července 2019 závody mistrovství Evropy horských kol!

Mistrovství Evropy se pojede letos v zemi, která dala světové horské cyklistice Jaroslava Kulhavého – olympijského vítěze, mistra světa, mistra Evropy, celkového vítěze světového poháru i nejtěžšího etapového závodu na světě Cape Epic.

Evropská špička změří své síly na nově upravených tratích ve svazích lesoparku na pravém břehu řeky Svratky v městské části Jundrov, Pisárky (GPS Loc, 49.1915961N, 16.5652489E).

Nově upravené závodní tratě tak projdou svým prvním křestem při akci nejvyšší evropské úrovně. ME MTB 2019 v Brně je pro závodníky zároveň první možností získat nominační body pro účast na LOH 2020 v Tokiu.

Přijďte podpořit své favority do Brna – metropole jižní Moravy, druhého největšího města ČR, města mezinárodních veletrhů, centra vysokoškolského vzdělávání, města sportu a kultury a evropské dopravní křižovatky.

Přijďte fandit do města, které vychovalo mnohé legendy české cyklistiky – dvacetinásobné mistry světa v kolové bratry Pospíšilovy, olympijského vítěze ve stíhačce Jiřího Dalera, bronzového olympionika Jiřího Škodu, mistryni Evropy v dráhové a silniční cyklistice Ladu Kozlíkovou a další slavná jména.

Kdy se akce koná

25.–28. červenec 2019

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Pisárecká 270/9

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku