Nová Zbrojovka, hala 76

MINT Market na GrowFestu

  • 19.–21. duben 2024

  • 15:00–16:00

  • Nová Zbrojovka, hala 76

MINT Market i v Brně objevuje nová místa!

Tentokrát se přestěhuje do industriální haly č. 76 v areálu Nové Zbrojovky, kde se bude konat spolu s akcí GrowFest. A na návštěvu budete mít tentokrát rovnou tři dny – přes osmdesát značek se na vás bude těšit o víkendu 19. – 21. dubna!

Kromě českého designu, autorské módy, ručně vyráběných šperků, keramických výrobků, bio kosmetiky a dalších krásných věcí tak v hale 76 najdete i široký výběr konopného zboží, včetně CBD produktů, čajů a směsí z konopí, doplňky stravy, pamlsky pro domácí mazlíčky, semena, sazenice a výbavy pro pěstování. Vše za festivalové ceny.

I samotný prostor stojí za návštěvu – tato ikonická hala s neobvyklou konstrukcí je pořádná pamětnice. Byla postavena už za první republiky. Právě v ní se montovaly motory do legendárního Zetka. Po druhé světové válce se v ní pak krátce vyráběla další legenda – traktor Zetor. Nyní je to místo pro nezapomenutelné zážitky.

Vstup na MINT Market a na GrowFest přes den zůstává jako vždy zdarma a bez bariér. Na večerní párty s Prago Union nebo Dj Friky si můžete koupit lístky. Tak se stavte!

Kdy se akce koná

19.–21. duben 2024 - 15:00–16:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Nová Zbrojovka, hala 76

Lazaretní 1/7, 615 00 Brno-Židenice

Událost na FB
lenka@mintmarket.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku