Piazetta Janáčkova divadla

MINT Market Brno 38

  • Akce již proběhla

  • Piazetta Janáčkova divadla

V pátek 6. září se při příležitosti zahájení sezóny Národního divadla Brno promění piazetta před Janáčkovým divadlem na přehlídku módy, šperků, designu a delikates s názvem MINT Market Brno 38.

MINT Market bude součástí slavnostního zahajovacího koncertu, který bude, stejně jako celý MINT Market, přístupný zdarma.

Jedinečná, stále se obměňující nabídka originálních a poctivě vyráběných produktů. Zábavné nákupy v zajímavém prostředí. Jedinečné, neokoukané dárky. Osobní setkání s výrobci. Dobrý pocit z nákupů ekologicky udržitelných výrobků a podpoření lokální výroby. Skvělá atmosféra. Příjemná hudba. Výborné občerstvení. Společenská událost, na které určitě potkáte někoho známého. Kampaň Konec igelitek v Čechách, díky které u stánku Lovemusic získáte stylovou plátěnku výměnou za vyplnění dotazníku.Vstup zdarma a bez bariér. Děti a pejsci jsou vítáni. To jsou ve zkratce důvody, proč se vyplatí zamířit na MINT Markety.

Historie MINT Marketů začala v červnu 2010, kdy proběhl první módní market pod názvem Factory Fashion Market. Od té doby se rozšířil nejprve do Prahy a pak i do mnoha dalších měst po celé České republice. MINT Markety si kladou za cíl podporu malého podnikání a českého designu. V kontrastu s velkými nákupními centry, která nabízejí tovární zboží vyrobené kdesi v Číně a zisky z něj odcházejí z České republiky k nadnárodním společnostem, vytvářejí MINT Markety prostor pro malé lokální výrobce, kteří k výrobě přistupují úplně jiný stylem. S láskou, se zájmem o ekologické aspekty výroby, bez převážení zboží po celé zeměkouli. Prodejci z MINT Marketů vyrábějí své zboží v malých sériích, mnohdy se jedná o zcela jedinečné kusy. Svým podnikáním si splnili svůj sen o tvůrčí práci, která dává smysl. Má smysl je podpořit.

Kdy se akce koná

6. září 2019 - 11:00–18:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Piazetta Janáčkova divadla

Piazetta Janáčkova divadla

Událost na FB
pr@mintmarket.cz