Mosilana Hub

MINT: Brno Fashion Market 30

  • Akce již proběhla

  • Křenová 19

Již třicátý MINT: Brno Fashion Market proběhne o víkendu 14.-15.4. v prostorách Mosilana Hubu na Křenové ulici.

Designéři a návrháři zaplní dvě patra Mosilany pestrou nabídkou designového oblečení, šperků a bytových doplňků. Kromě nákupů bude na návštěvníky čekat i hudební doprovodný program. MINT Markety dělá jedinečnými přátelská a pohodová atmosféra. Nejsou pouhým místem prodeje, ale také prostorem pro přátelské setkávání a navazování kontaktů. Vstup je jako vždy zdarma a bezbariérový. Vítány jsou rodiny s dětmi, vstup mají povolen i pejsci.

 

Jubilejní, již 30., díl MINT: Brno Fashion Marketu nabídne velké množství vystavovatelů i gastronomických stánků. Novinkou bude potravinová zóna Gastronebe, v rámci které se na na MINT: Brno Fashion Marketu budou prezentovat i nezávislí výrobci potravin. Ateliéry umístěné v Mosilana Hubu budou otevřeny návštěvníkům. Atmosféra akce bude koncipovaná jako oslava narozenin – 30. díl znamená už 8 let existence MINT Marketů. První MINT Market se konal ještě pod názvem Factory Fashion Market ve Zbrojovce Brno v červnu 2010.

Po celou dobu se MINT Market drží své původní filozofie – být platformou pro české návrháře a designéry, která jim pomáhá s propagací, kontakty i prodejem jedinečných výrobků, které je v českých podmínkách velmi obtížné dostat do běžné obchodní sítě. MINT markety jsou alternativou k nešvarům současného konzumního života. Nabízejí možnost odpovědného nakupování. Návštěvníci nakupují lokálně vyráběné produkty, které nemusely cestovat přes půlku světa, nepotřebují plastový obal. Peníze za ně utržené zůstávají místnímu prodejci, nikoliv nadnárodním řetězcům. Naprostá většina výrobků vzniká v malých sériích, v Česku a s jedinečným designem.

MINT: Brno Fashion Market 30
Mosilana Hub, Křenová 19
14.-15.4. So: 11:00 – 18:00
Ne: 10:00 – 17:00

Více informací

Kdy se akce koná

14.–15. duben 2018 - 11:00–17:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Křenová 19

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku