Divadlo Bolka Polívky (Sál Břetislava Bakaly, Bílý dům)

Milostný trojúhelník

  • Akce již proběhla

  • Divadlo Bolka Polívky (Sál Břetislava Bakaly, Bílý dům)

Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení.

Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry. „Milostný Trojúhelník“ tématicky čerpá ze života samotného, ale i z různých snových a intuitivních zážitků, noří se do nekonečného a neuchopitelného světa fantazie. To, co ve všech jimi vytvořených hrách převláda, je humor, smysl pro detail, střih a karikaturu běžných postupů a životních situací.

Příběhy, které se takto vynoří z přítomnosti a atmosféry daného okamžiku, ožijí jen pro tento jediný večer a už se nikdy nezopakují. Proběhne drama, několik srdceryvných scén, komických paradoxů, absurdních až snových výjevů a nakonec Vás překvapí, že na jevišti byli jen herci, světla a pár rekvizit…

Kdy se akce koná

Vstupné

Dospělí350 Kč
Dospělí420 Kč
Dospělí490 Kč

Více informací a kontakt

Divadlo Bolka Polívky (Sál Břetislava Bakaly, Bílý dům)

Vstup 50m vlevo od vchodu do polikliniky Bílý dům.

Událost na FB
divadlo@bolek.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku