Sono centrum

Mikolas Josef – Brno – Closer To You tour 2019

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Veveří 113
    Brno 61600

Jedinečná taneční show a osobní setkání – to vše nabídne Brněnský koncert Mikolase Josefa

Vánoční turné CLOSER TO YOU začíná 10. 12. 2019 právě v brněnském SonoMusic Club, kam čtyřiadvacetiletý finalista Eurovize 2018 Mikolas Josef přiveze show světového formátu do prostředí klubové scény. Mistrná taneční show, afričtí vokalisté a jedinečné osobní výpovědi v písních, jako jsou Me Gusta nebo Free. To vše a mnohem více přiveze Mikolas do Liberce na první koncert očekávaného vánočního turné. Nenechte si ani vy ujít jedinečnou atmosféru Vánoc a největších hitů, jako je např. song Acapella, který dobývá evropské hudební žebříčky, a to na turné po čtyřech českých a moravských městech, kdy pražský koncert je již beznadějně vyprodaný.

Tentokrát budou mít fanoušci a Mikolas k sobě ještě mnohem blíž!

Turné CLOSER TO YOU nabízí fanouškům jedinečný zážitek, a to díky speciálním balíčkům, jejichž prostřednictvím fanoušci mohou prožít osobní setkání s Mikolasem i u nás v Brně. Kromě běžných vstupenek je možné zakoupit VIP vstupenky, které nabízí privátní afterparty s Mikolasem a organizátory koncertu.
Osobní setkání a jedinečnou atmosféru si bude možné užít i se speciálními vstupenkami Meet and Greet, které fanouškům zajistí účast na komorní podpisové akci. Blíže už Mikolasovi nebude možné být!

Vstupenky zakoupíte v prodejní síti TicketLive a Ticketstream.

Pro více novinek sledujte oficiální Facebook a Instagram Mikolase Josefa.

Kdy se akce koná

12. prosinec 2019 - 00:00

Vstupné

Od 650 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku