COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

  • Akce již proběhla

  • Univerzitní kino Scala a kino Art

Listopad se opět nese ve znamení Queer filmového festivalu Mezipatra, jehož 21. ročník se uskuteční v období od 5. do 21. listopadu v Univerzitním kině Scala a v kině Art. Na Mezipatrech najdete kolem stovky špičkových filmů s gay, lesbickými, bi, trans a queer tématy. Součástí festivalu jsou mezinárodní soutěže, výstavy, odborné přednášky, workshopy, diskuze a pověstné parties.

Rok 2020 s sebou nese mnoho změn, které se odrážejí v běhu každodenního života. Současná situace, jež přinesla izolaci, omezení či nemožnost tradiční existence ukázala, kolik problémů zůstalo přehlíženo, protože byly součástí předešlého normálu. Prostřednictvím 21. ročníku festivalu chceme pátrat po změně a přehodnotit, co znamená „svět tak, jak ho známe“. Zároveň tak nabídnout prostor pro zotavení, reflexi a regeneraci.

Celý program letošních Mezipater běží online. Filmy budou dostupné k přehrání na platformě Aerovod až do konce festivalu 21. listopadu. Odkaz na přehrání zveřejníme u každého filmu v našem programu, a to od 5. listopadu, kdy festival začíná (do té doby není možné si vstupenky zakoupit).

Program bude průběžně aktualizován na http://www.mezipatra.cz/

Kdy se akce koná

5.–21. listopad 2020

Vstupné

Cena za přehrání jednoho filmu je 80 Kč a můžete si také koupit balíček všech festivalových filmů za 950 Kč.

Více informací a kontakt

Univerzitní kino Scala a kino Art

Událost na FB
prbrno@mezipatra.cz