COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Semilasso

Mezinárodní výstava koček

  • Akce již proběhla

  • KD Semilasso
    Palackého tř. 832/126
    Brno 61200

Kočky jsou spojovány především s roztomilými obrázky a klipy na internetu nebo s toulavými pouličními mickami.

Nic se ale nevyrovná  pohledu na živé kočky. Právě proto se pořádají výstavy koček, které jsou přehlídkou krásy. Výstavy se zúčastňuji kočky s průkazem původu a kočky domácí. Předvádí se krasavci jednotlivých plemen, aby i laik, případně nový zájemce o domácího mazlíčka si dovedl představit krásu, eleganci a jak doopravdy to které plemeno vypadá. Návštěvníci výstavy se mohou seznámit s různými plemeny koček a jejich barevnými varietami, zjistí, že ne každá kočka musí „produkovat“ koťata, že se vystavují i kastráti (jen pro krásu) a také kočky domácí. Nejvíce bývají zastoupené velké kočky mainské mývalí, stále oblíbenější ragdolové  i stálice britské krátkosrsté, nyní uznané i dlouhosrsté, norské lesní a další plemena. Na výstavě se kočky neprodávají, je možno se s chovatelem domluvit a počkat si na narození kotěte od určité kočky.

Mezinárodní výstavy koček v královopolském Semilassu se pomalu stávají tradicí. Chovatelská organizace Kočky Brno pořádá ve dnech 9. a 10. listopadu 2019 Mezinárodní výstavu koček. Kočky budou hodnotit posuzovatelé z Dánska, Estonska, Finska a Nizozemí. Představí se i kočičí kastráti aby ukázali, že bez starosti o potomstvo jsou pohodoví, v kondici a krásní. Děti vystavovatelů budou soutěžit ve znalostech o kočkách.

I kočky mají svoji Miss sympatie, proto nebude chybět ani volba návštěvníků O nejsympatičtější kočku výstavy

Přijďte se podívat a zvolit pro Vás nejkrásnější Miss Kočku

 

Kdy se akce koná

9. listopad 2019
10. listopad 2019

Více informací a kontakt

KD Semilasso
Palackého tř. 832/126
Brno 61200

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku