Brněnské výstaviště

Koupit vstupenky

Mezinárodní strojírenský veletrh

Předchozí Následující
  • Nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě

  • Novinky ve strojírenském a elektrotechnickém průmyslu

  • BRNO FAIR CITY - nový projekt pro vystavovatele i návštěvníky

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě

Každoročně se ho účastní více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přes čtyři sta novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Veletrh má mnohem větší význam než jen prezentovat naše město či nabízet obchodní příležitosti. Koná se zde spousta odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální témata ze světa byznysu a techniky. Právě u nás, ve městě zasvěceném kreativitě, inovacím a studiu, je každý přínos ke vzdělání zvlášť užitečný. Nepochybuji o tom, že až tento veletrh skončí, řada lidí opustí Brno obohacena o spoustu novinek a vědomostí.

Petr Vokřál Petr Vokřál Primátor statutárního města Brna

Kdy se akce koná

9.–13. říjen 2017
9:00 - 18:00
v pátek 13.10. pouze do 16:00

Vstupné

Vstupné koupené online je 220 Kč, na místě 270 Kč.

Více informací a kontakt

Brněnské výstaviště
Výstaviště 405/1, Brno

Událost na FB
Brno Fair City
MSV na webu Veletrhy Brno

  • 1600 vystavovatelů

  • 80 000 návštěvníků

  • 1959 první ročník veletrhu

  • 65 ha Celková rozloha výstaviště

DOPRAVNÍ INFORMACE

Brněnské výstaviště, kde se Mezinárodní strojírenský veletrh odehrává, leží na trase tramvaje č. 1 mířící od hlavního vlakového nádraží do Bystrce a ve veletržním období bývá doplňována posilovými spoji P1 a P2. Zastávka se nachází nedaleko hlavního vstupu a také u brány G2. Z autobusového nádraží Zvonařka jezdí k výstavišti linka č. 84 mířící do Pisárek a zastavuje na zastávce Křížkovského. Na stejnou zastávku zajíždí rovněž okružní linka č. 44. Kolem veletržního areálu projíždějí i trolejbusy č. 25, 26, 35 a 37, případně autobus č. 52.

Místo konání MSV leží nedaleko velkého městského okruhu, řidiče spolehlivě navigují návěstí s nápisem BVV nebo Výstaviště. Zaparkovat se dá na menším parkovišti před hlavním vstupem nebo v krytých garážích v blízkosti 4. brány. Jejich celková kapacita je 850 automobilů.

Spoje MHD

Aktuální dopravní situace, parkování atd.