online

Mezinárodní den tance 2021 – online

  • Akce již proběhla

  • online

Mezinárodní den tance 2021 ve spolupráci s  Nadací Krása pomoci propojuje generace!

Mezinárodní den tance, který každoročně připadá na 29. dubna, letos už podruhé oslavíme online! Art 4 People u nás už po sedmé pořádá na den oslav celodenní taneční program, který nabídne to nejlepší z  taneční scény. Chybět nebudou ukázky profesionálních i amatérských tanečníků i skupin, workshopy nejrůznějších tanečních žánrů (balet, salsa, street dance, irský tanec, aj.), GALA baletních souborů ani taneční flashmob, který opět roztančí celou republiku.

Ten jsme letos připravili ve spolupráci s  Nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté, abychom skrze charitativní online kampaň veřejně vyzvali k podpoře úsilí nadace o zlepšování života seniorů.

Heslem letošních oslav tance je proto „Kdo tančí, nestárne!“  a do tanečního flashmobu, který pro vás natočili Taťána G. Brzobohatá, Ondřej G. Brzobohatý, Vlastimil Harapes a Elis Mraz pod vedením choreografa Marka Zelinky, se navíc může zapojit úplně kdokoliv.

Program oslavy bude možné sledovat online ve čtvrtek 29. dubna od rána na facebookové stránce Art 4 People nebo v události.

Kdy se akce koná

29. duben 2021 - 10:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!