Technické muzeum v Brně

Mezinárodní bienále studentského designu DESIGN.S 2020 (online)

  • Akce již proběhla

  • Technické muzeum v Brně
    Purkyňova 2950/105
    Brno 61200

Online výstava aneb Design za časů koronaviru

Mezinárodní bienále DESIGN.S již počtvrté od roku 2014 propojuje nejlepší mladé designéry napříč průmyslovým a produktovým designem. I v letošním roce Technické muzeum v Brně představuje to nejlepší z domácí i zahraniční designérské scény formou několikatýdenní nesoutěžní přehlídky online.

V rámci letošního ročníku, na rozdíl od minulých let, kdy jsme měli možnost představit přihlášené studentské práce v prostorách Technického muzea v Brně, jsou vybrané práce vystaveny pouze online, a to na webových stránkách projektu DESIGN.S a na webové stránce Technického muzea v Brně v termínu od 23. 6. do 5. 10. 2020 formou specifické prezentace v elektronické podobě.

Organizátoři se také na současnou situaci rozhodli reagovat vyhlášením nové soutěžní kategorie s názvem „Design za časů koronaviru“. Mezinárodní bienále DESIGN.S si klade za cíl v každém ročníku reflektovat aktuální průmyslový a produktový design, který splňuje nejen vizuální stránku konceptu, ale především má usnadňovat běžný život lidem kolem nás.

Kdy se akce koná

23. červen–5. říjen 2020

Více informací a kontakt

Technické muzeum v Brně
Purkyňova 2950/105
Brno 61200

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!