Zahrádka Na Střeláku

Mersey Gathering

  • Akce již proběhla

Poslední zářijovou sobotu se bude konat pokračování festival Mersey Gathering, tentokrát s oblíbenými Tata Bojs.
Skupina byla založena v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich asi nejúspěšnější deskou je Nanoalbum z roku 2004, kterou podpořili velkým turné a vydáním DVD Nanotour se záznamem vystoupení v T-Mobile Areně.
Na konci roku 2020 vydali své desáté řadové album Jedna nula a tato novinka teď sklízí pochvalné recenze hudebních kritiků. Ostatně o tom, že jsou poslechově stále zárukou vysoké kvality svědčí i fakt, že z letošních cen Anděl si odnesli sošku v kategorii Skupina roku.
„Tatáče“ na Zahrádce Na Střeláku v Brně doplní kapely Twin Soul Brothers, Beps’n’Johnnies, Bare Escape a Gloster 69. Nebude chybět ani vnitřní DJ room, kde to budou do ranního rozbřesku roztáčet DJs Pavel Bidlo, Javas, Tom Holič, Koala, Elio, Vik
Předprodej probíhá v sítích Ticketmaster, Ticketportal, Ticketstream a prostřednictvím služeb Goout a Smsticket v ceně 490,-.
Pokud by se akce nemohla konat z důvodu nepříznivého vývoje epidemie, bude stanoven náhradní termín a vstupenky zůstanou v platnosti.

 

 

 

Kdy se akce koná

29. květen 2021 - 14:00

Vstupné

Cena: 330,- do 20.9., dále 360,-. Na místě 400,-

Předprodej vstupenek: Goout, Smsticket, Ticketmaster, Ticketportal, Ticketstream.

Více informací a kontakt

Zahrádka Na Střeláku

Událost na FB
541240623
info@brnokoncert.cz

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!