Holiday Inn Brno

Meeting Brno – Forum vesmír

  • Akce již proběhla

  • Holiday Inn Brno

FORUM VESMÍR: Kosmické aktivity České republiky

Vzduch je naše moře, říkával Tomáš Baťa. „Nastal čas baťovskou inspiraci konečně realizovat a zhodnotit naší vlastní akcí, v naší vlastní době, a v našem vlastním, tj. národním podnikatelském prostředí,” tvrdí prof. Milan Zelený. Česká republika úzce spolupracuje s Evropskou kosmickou agenturou (ESA – European Space Agency) na rozvíjení kosmických aktivit a vývojových institucí. ESA je jedním z pilířů české kosmické průmyslové iniciativy, stejně jako Evropská agentura pro družicovou navigaci GSA (General Services Administration), která sídlí od roku 2012 v Praze a řídí odtud evropský projekt Galileo. V roce 10. výročí spolupráce ESA s ČR představíme dosavadní výsledky této činnosti a zapojení ČR v evropských projektech Galileo, EGNOS a Copernicus EU. Vstup ZDARMA!

Diskutují:
Karel Dobeš (zmocněnec Vlády ČR pro spolupráci s GSA), Marek Aldorf (CzechInvest), Pavel Habarta (TC AV ČR), Daniel Lopour (GSA), Pavel Sobotka (Frentech), Ota Horák (S.A.B & SpoluWorks), Luděk Nechleba (Honeywell CZ), Milan Šlapák (GE Aviation)

Moderuje:
Zdeněk Bílek, ambasador České manažerské asociace.

Pořad se koná ve spolupráci s nadací ZET prof. Milana Zeleného. Za podporu děkujeme Ministerstvu dopravy a Czech Space Year 2018.

Kdy se akce koná

5. červen 2018 - 10:00–17:00

Více informací a kontakt

Holiday Inn Brno

Holiday Inn Brno