Lektorka flamenca Jana Drdácká

Moravské náměstí

MDT Brno 2022 – Flamenco pro všechny

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • U sochy Jošta, na Moravském náměstí - před Moravskou galerií

Srdečně Vás zveme na akci zvanou Flamenco pro všechny, která se bude konat 30.dubna na Moravském náměstí před Moravskou Galerií od 14:30h. k příležitosti oslavy
Mezinárodního dne tance. Letošní ročník se uskuteční za finanční podpory statutárního města Brna.

Mezinárodní den tance se ve světe slaví 29. dubna od roku 1982, a v České republice od roku 2000, na připomínku výročí narození velkého francouzského tanečního reformátora Jeana-Georgese Noverrea, který je nazýván Shakespearem tance.

Program letošního ročníku bude rozdělen do dvou bloků. Téměř tradičně bude program zahájen vystoupením organizátorů, kteří nám zatančí v rytmu por Tangos. V prvním bloku se představí flamencové akademie a sóloví tanečníci z Čech a Slovenska. Mezi účinkujícími budou také děti, tanečníci s hendikepem a snad i senioři, kteří program obohatí o další taneční styly. V druhém bloku se můžete těšit na poloprofesionální a profesionální flamencové tanečníky a hudebníky.
Součástí programu bude i taneční workshop romských tanců pro všechny přítomné, který si mohou vyzkoušet i úplní začátečníci.

A proč tančit?
Slovy Hanky Zubákové, tanečnice a lektorky z Kolína:
„Pojďme tančit životem – je jedno jak, jedno kdy a s kým, důležité je jen tančit tak, jak si to přeje Vaše tělo a Vaše duše, protože v tomto propojení naleznete celý vesmír.“

POJĎME TANČIT / VAMOS A BAILAR / LET´S DANCE

Kdy se akce koná

30. duben 2022 - 14:30

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

U sochy Jošta, na Moravském náměstí - před Moravskou galerií

Událost na FB
qtoma@qtoma.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku