Marpo

Fléda

Marpo &TroubleGang

  • Akce již proběhla

  • Fléda
    Štefánikova 95/24
    Brno 60200

AUTOGRAMIÁDA NOVÉHO ALBA
MARPO & TROUBLEGANG LIVE
PARTY DJs

Marpo je český rapper a bývalý člen Charakter crew, vystupoval v seskupení Marpo & Mc Wohnout, nyní koncertuje jen se svou crew TroubleGang. Zároveň je bývalým bubeníkem kapely Chinaski.

Ota “Marpo“ Petřina se narodil roku 1985. S rapem začal ve třinácti letech. Tehdy měl mikrofon za pár korun, nahrával si na magnetofon a koncerty hrál jen pro pár lidí. V tomto období Marpo vydal tři neoficiální CD v angličtině – Lyrical Heavy Weight, Verbal Expression Vol.1 a Verbal Expression Vol. 2.

O několik let později založil Marpo spolu s MC Wohnoutem, Oerem, Shareemem a DJ Paickem kapelu Charakter. Skupina postupně prošla personálními změnami, až se sestava ustálila na trojici Marpo, Wohnout a Dj Paick.

To už se nacházíme v roce 2005, kdy dochází k setkání s Gipsym z kapely Syndrom Snopp, který Marpovi vyprodukoval desku PŮVOD UMĚNÍ. Té se prodalo okolo 1000 kusů. Na desce hostovali např.: Outhere z New Jersey, Gipsy, Hugo Toxxx nebo MC Wohnout.

Půl roku po svém debutu se Marpo zúčastnil největšího rap battlu v historii CZ rapu – RAP FIGHT VOL. 1 o 50 000 Kč. Zde Marpo spolu s Tafrobem vyhráli a zároveň porazili MC´s jako jsou Phat, Čistychov nebo Gipsy. Proběhlo druhé kolo a Marpo se účastnil finále Whos The King Final Rap Fight o 100 000,- Czk, kde Marpo s velkým předstihem zhruba o 150 hlasů zvítězil nad Tafrobem a Zverinou.

Více informací

Kdy se akce koná

14. březen 2018 - 19:00

Vstupné

Dospělí250 Kč

Více informací a kontakt

Fléda
Štefánikova 95/24
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku