Dělnický dům Židenice

Maok & Shakya – Hudba k hlubokému relaxu a meditaci

  • Akce již proběhla

  • Začátek v 19:00
    Vstup do sálu bude možný již od 18:30 hodin, koncert trvá TŘI HODINY.

  • Dělnický dům Židenice
    Jamborova 65, 615 00 Brno

Hudba dokáže zázraky. Dokáže v nás otevřít změněné stavy vědomí, odhalit tajemné krajiny skryté hluboko v našem nitru. Může nás zavést do prostoru blaženosti, přijetí, odpuštění a lásky…

Může nás klidně rozložit na molekuly, zaplnit jimi celý Vesmír a potom nás znovu složit…Stačí se uvolnit, vypnout kontrolu a s důvěrou se jí odevzdat. Hudba je mocná čarodějka. Věřím, že může změnit svět. A věřím, že v té víře nejsem sám . Zvu vás, abyste se s námi ponořili do tajemných světů ve svém nitru.

Hraní se Shakyou je pro mě jako svobodný let, jako bezbariérová komunikace…totální hudební propojení…někdy, když si poslechnu nějaký náš společný koncert, neumím hned říct kdo z nás co hraje. Těším se na společný čas s vámi, strávený ve vyšších úrovních vnímání.
Maok

Tento koncert je pozvánkou Maoka a Shakyi k překrásné meditaci, ve které vás tóny hudby budou unášet prostorem tam, kde vaše duše právě potřebuje být. Přijďte prožít hloubku, uvolnění, radost a blaženost. Meditaci můžete prožít v jemném tanci, v sedě či v leže.

Přineste si karimatku, meditační polštářek, deku a lahev s pitím. Vstup do sálu bude možný již od 18:30 hodin, koncert začne v 19:00 hodin a bude trvat TŘI HODINY. Prosíme přijďte včas. Těšíme se na společný prožitek!

Kdy se akce koná

21. březen 2019 - 19:00–22:00

Vstupné

Dospělí550 Kč

Více informací a kontakt

Dělnický dům Židenice

Dělnický dům Židenice
Jamborova 65, 615 00 Brno

Událost na FB
sacredchantscz@gmail.com

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku