Pavilon G

Mafia & Mafia II – koncert Filharmonie Brno

  • Akce již proběhla

  • Výstaviště 405/1
    Brno 60300

Od doby, kdy jsme mohli poprvé kráčet po ulicích města Lost Heaven, uplynulo již dlouhých 17 let. Stejných 17 let jsme Mafii hrávali s vědomím, že jde o jednu z nejlepších her, které vznikly v České republice. Na totožné vlně se neslo i její pokračování – Mafie II. Hry, které nás proslavily po celém světě, se teď vracejí zpátky do Brna. Díky spolupráci Filharmonie Brno a Game Access můžete na brněnském výstavišti zažít jedinečný koncert.

Filharmonie Brno, která svou velikostí i významem patří k české orchestrální špičce, nabízí ročně kolem stovky koncertů. Jedním z nich bude 25. 5. 2019 i Mafie, kterou odehraje hudební těleso s více jak 50 hudebníky. Skladby, na které mnozí z nás dodnes s nostalgií vzpomínají, rozezní halu G2 pod taktovkou Chuhei Iwasakiho.

Hudbu do Mafie složil Vladimír Šimůnek a nahrál Český symfonický orchestr pod vedením Adama Klemense. O doprovod k Mafii II se postaral Matúš Široký a Adam Kuruc, nahrávku pořídil Pražský filharmonický orchestr s dirigentem Andym Brickem.

Přijďte s námi znovu vdechnout život hrdinům z mafiánského světa.

Kdy se akce koná

25. květen 2019 - 18:00

Vstupné

Od 590 Kč

Více informací a kontakt

Výstaviště 405/1
Brno 60300

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku