FaVU VUT

LETNÍ ŠKOLY FAVU 2024 / Letní škola života

  • Akce již proběhla

  • FaVU VUT

Sexy, funky, tělesná přátelská situace sdílená skrze přítomnost naší tělesnosti.

Tato Letní škola nabízí prostor pro zkoumání a prohlubování vztahu s vlastním tělem a jeho interakcí s okolním prostředím. Účastníci a účastnice se naučí porozumět komunikaci a reakcím svého těla, jeho formě, funkcím a výrazu jakožto materiální podstatě. Vzájemně svou nesmlouvavou bodypositivitou vyzdvihneme naší jinakost (otherness) a použijeme ji pro vytvoření místa pro chyby, léčení i zázraky. Letní škola podporuje živé a sebevědomé vnímání těla jako prostředku pro komunikaci a performanci, která umožňuje prozkoumávání individuálních a kolektivních narativů. Je určen pro široké spektrum účastníků a účastnic, včetně těch, kteří se cítí být mimo tradiční normy společnosti, a pro ty, kteří jsou často cílem stigmatizace či násilí. Tento kurz nabízí kolektivní léčení a prostor pro vyjádření vlastní jinakosti.

Do Letní školy života: How To Use Confidence In a Street Fight, Tělo! se přihlašujte prostřednictvím formuláře  nejpozději do 5. července 2024. Nezbytnou součástí této přihlášky je i nahrání dokladu o zaplacení kurzovného.

Informace o Letní škole:
Lektorstvo: MgA. Sara Wollasch, Michal Durda, za účasti MgA. Kači Olivové, PhD., a Lady Matyášové
Termín konání: 15. července – 19. července 2024
Rozsah: 30 vyučovacích hodin, denně 11.00–18.00 s obědovou pauzou

Kdy se akce koná

Vstupné

Dospělí4300 Kč

Cena: 4.300,- Kč, uhrazena na účet 111043273/0300, variabilní symbol 24008 (do poznámky napište FaVU/zivot a svoje jméno)
Cena zahrnuje veškerý materiál a výtvarné pomůcky.

Více informací a kontakt

FaVU VUT

Místo konání: FaVU VUT, Údolní 53, budova U4, místnost č. 206

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku