Letní kino Nová Zbrojovka

Letní kino Nová Zbrojovka

  • 17. červen–31. srpen 2022

  • Promítá denně mimo čtvrtku (v případě příznivého počasí), v červnu a červenci od 21.30, v srpnu od 21.00 a v září od 20.30.

  • Letní kino Nová Zbrojovka

Jediné premiérové letní kino v Brně

Kino Art se opět vydává do areálu legendární brněnské Zbrojovky, kde vzniká unikátní projekt Nová Zbrojovka. Zde promítne nejen klasické letní hity a stálice stříbrného plátna, ale také očekávané filmové premiéry.

V areálu je možné strávit před projekcí slunečné odpoledne na některém ze sportovišť. Občerstvení  po dobu projekcí zajistí Industra a re.SET, které se také nachází v okolí letního kina.

Promítá denně mimo čtvrtku (v případě příznivého počasí), v červnu a červenci od 21.30, v srpnu od 21.00 a v září od 20.30.

Vstupenky je možné zakoupit online, prodáváme 150 míst k sezení, které máte v případě online vstupenky zajištěno, musíte však dorazit alespoň 15min před začátkem projekce. Zbytek vstupenek se prodává na místě buď  na deku/vlastní sezení, nebo na zbylá místa. Pro prodej na místě platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív sedí.

V případě nepříznivého počasí je možné zrušení projekce, o kterém informujeme zde, na Facebooku kina a do e-mailu/SMSkou těm, kteří si zakoupili vstupenky online v předprodeji. Peníze vracíme automaticky.

zastávky MHDKuldova (2, 3, 64, N97, N99)Vojenská nemocnice (2, 3, N97, N99), Náměstí Republiky (4, 25, 26, 38, 39, N94)
V areálu je také možné dojet a zaparkovat na kole i koloběžce.

Kdy se akce koná

Vstupné

vstupenky je možné zakoupit online nebo na místě

Dospělí140 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku