SVČ Lužánky Brno - Bohunice, Lesná, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Vinohrady, Žabovřesky

Lampionové průvody se SVČ Lužánky

  • Akce již proběhla

Dlouhé listopadové večery rozzáří lampióny. Šest lužáneckých pracovišť si pro vás připravilo lampionové průvody s úkoly, zábavou i pro nejmenší děti a taky s ohňostroji.

3. 11. Lužánecké pracoviště Lata v Žabovřeskách pořádá „Světýlka“ – akce pro děti i dospělé do Wilsonově lese, od 16:30 putování s lampiony, letos na motivy pohádky O perníkové chaloupce.

8. 11. Lužánecké pracoviště Louka ve Vinohradech pořádá „S lampiónky za vílou Maceškou“ – pohádkové putování, s sebou lampiony, kdo nemá, na místě si vyrobí. Dílna je od 16 hodin a start průvodu dle času na vstupence. Sraz na Bzenecké 23!

10. 11. Lužánecké pracoviště Lesná pořádá „Martinskou slavnost“ – společné zpívání u ohně, průvod s lampionky, Martin na bílém koni… Lampionky s sebou, akce začíná v 17 hodin v zahradě pracoviště Lesná.

10. 11. Lužánecké pracoviště Lány v Bohunicích pořádá „Lampionový průvod s ohňostrojem“ -tradiční lampionový průvod Bohunicemi, start průvodu v 18 hodin, délka trasy cca 30 min, v 18:45 slavnostní odpálení ohňostroje.

12. 11. Lužánecké pracoviště Lyska v Novém Lískovci pořádá „Za bílým koněm“ – lampiónový průvod, kterým si připomínáme svátek Sv. Martina a příchod zimy se sněhem. Průvod vyráží v 17 hodin od městského úřadu a jde kolečko parkem Plachty. Po návratu k městskému úřadu na vás bude čekat ohnivé překvapení. Před průvodem je možné se nahlásit do kreativních dílniček 15:30-16:45 spojených nejen z tvořením, ale i s pečením. Své místo si rezervujte na

14. 11. Lužánecké pracoviště Linka ve Starém Lískovci pořádá Uspávání zahrady – akce začíná lampionovou dílnou od 16:00 do 17:00. S originálním lampionem se pak společně vydáme na světélkovou cestu se zastaveními a úkoly pro děti. Nebude chybět ani horký mošt, podzimní dobroty a oheň s opékáním.

 

Více na Lužánky Live  bit.ly/2BCJoaZ.

A také na webu „Akce v Lužánkách“ bit.ly/2q82iE8.

Kdy se akce koná

3.–14. listopad 2019 - 16:30–19:00

Vstupné

Konkrétní informace o cenách na webu „Akce v Lužánkách“ bit.ly/2q82iE8.

Více informací a kontakt

SVČ Lužánky Brno - Bohunice, Lesná, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Vinohrady, Žabovřesky

Událost na FB
606 260 520
kristyna.kolibova@luzanky.cz