Brno

Lampionové průvody a dílny na sedmi místech v Brně

  • Akce již proběhla

  • Wilsonův les v Žabovřeskách, v Bohunicích, na Lesné v Čertově rokli, na Vinohradech, v Novém Lískovci, na Lince ve Starém Lískovci a v Labyrintu v Bohunicích.

Spousta světýlek, hry a objeví se i Martin na bílém koni. Lektoři Střediska volného času Lužánky zvou na lampioňáky s doprovodným programem, tvořivé dílny a uspávání zahrady či broučků pro nejmenší.

Zúčastnit se můžete od 7. do 13. listopadu na sedmi místech v Brně.

Neděle 7. listopadu bude patřit rovnou třem lampioňákům
Chtěli byste se ocitnout v Pohádkách tisíce a jedné noci? Přijďte s celou rodinou v neděli 7. listopadu od 16.30 do tajemného Wilsonova lesa, kde na vás čeká podvečerní putování s úkoly. Martina na bílém koni potkáte ve stejný den na Lesné v Čertově rokli od 17 hodin a zazpíváte si u ohně. Aby toho nebylo první listopadovou neděli málo, světýlková cesta je pro vás připravená taky v Bohunicích od 18 hodin. Na všechny akce si nezapomeňte lampiony nebo jiná světýlka!

Za Martin na bílém koni a vílou Maceškou. Kam se vydáte další listopadový týden?
V následujícím týdnu se Martin na bílém koni dostaví na pracoviště Lyska v Novém Lískovci, a to v úterý 9. listopadu, kdy jsou od 15.30 připravené dílny, od 17h průvod směrem k parku Plachty i s ohňovou show! A ještě jedno pohádkové putování, tentokrát za vílou Maceškou. Těší se na vás na Vinohradech v lužáneckém pracovišti Louka na Bzenecké v pátek 12. listopadu od 16 hodin, kde se bude také vyrábět.

Uložte zahradu a broučky k zimnímu spánku. Tvořivé dílny se světýlky pro nejmenší
Vyrobit si lucerničku a vyrazit s ní na trasu s úkoly budete moct s celou rodinou ve Starém Lískovci na zahradě pracoviště Linka ve středu 10. listopadu od 16h. A kde budete uspávat broučky? Na zahradě pracoviště Labyrint v Bohunicích v sobotu 13. listopadu také od 16h. Na tuto akci je potřeba se předem přihlásit.

Kdy se akce koná

7.–13. listopad 2021 - 16:00–18:00

Vstupné

Většina lampionových akcí je zdarma, některé dílny za drobný poplatek.

Zdarma

Více informací a kontakt

Brno

Wilsonův les v Žabovřeskách, v Bohunicích, na Lesné v Čertově rokli, na Vinohradech, v Novém Lískovci, na Lince ve Starém Lískovci a v Labyrintu v Bohunicích.

Událost na FB
kristyna.kolibova@luzanky.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!