DĚLŇÁK

Ladislav Zibura – Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

  • Akce již proběhla

  • DĚLŇÁK
    Klajdovská 28, Brno-Líšeň, Česko

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším ale proplouvá s neobyčejnou lehkostí.

Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

 

 

O autorovi

Ladislav Zibura (25 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal dvě knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Více informací

Kdy se akce koná

18. duben 2018 - 17:30–19:00
18. duben 2018 - 20:30–22:00

Vstupné

Vstupné: 160 Kč dospělí / 120 Kč studenti

Kotlanka

Smsticket

 

Dospělí160 Kč
Studenti120 Kč

Více informací a kontakt

Klajdovská 28, Brno-Líšeň, Česko

Událost na FB
739303962
propagace@kclisen.cz