Bývalá Káznice na Cejlu

Kryt – LARP ze světa poté

  • Akce již proběhla

  • Brněnská Káznice

Na planetě Zemi došlo ke katastrofě. Víc nevíme. Jen to, že ven z Krytu teď nemůžeme. Na zamořeném povrchu bychom nepřežili. V krytu máme vše, co potřebujeme, a hladce to tady funguje, tak proč chtít jít ven? Proč se ptát, co se vlastně stalo na povrchu? Není jednodušší zůstat v nevědomosti? Jak dlouho můžeme zůstat beze změny v bezpečí krytu? A je tady opravdu bezpečně?

Kryt. Larp ze světa poté a taky trochu ze světa tady a teď.

Larp je zkratka slov “Live Action Role Playing” a jde o zážitkovou hru v roli. Larp Kryt v sobě kromě zábavné hry skrývá i kousek vzdělávání a snahy o pochopení současného světa. Pomocí hyperboly představujeme současné problémy a témata, která otřásají dnešní společností, podobně jako to dělá třeba seriál Black Mirror.

Díky tomuto larpu si budete moci zkusit jednu z alternativ postapokalyptického života v bunkru. Budete postaveni před rozhodnutí a dilemata, pomocí kterých budete rozvíjet své komunikační dovednosti a kritické myšlení. Jen na vás bude záležet, jak to s Krytem nakonec dopadne.

To vše v atmosférickém prostoru Brněnské káznice, která na vás dýchne autentickou stísněností místa, ze kterého nelze uniknout. Akci zajišťuje tým zkušených lektorů a lektorek z Letní akademie Hejbej, kteří se zážitkovému vzdělávání věnují už řadu let.

Kdy se akce koná

11.–12. květen 2019

Vstupné

V ceně je zahrnuto hraní larpu v prostorech Brněnské káznice se všemi materiály, kostýmy a rekvizitami potřebnými ke hře, sobotní oběd, občerstvení v průběhu celého programu a odborné lektorské vedení po celou dobu akce.

Dospělí1300 Kč

Více informací a kontakt

Brněnská Káznice

Událost na FB
hejbej@hejbej.cz