Klub VEGALITÉ

Kryšpínovy kočky ve VEGALITÉ

  • Akce již proběhla

  • Klub VEGALITÉ
    Slovákova 10, Brno

Vernisáž výstavy, dobročinný obchod, beseda o útulcích

Milí milovníci koček a zvířat, přijďte s námi oslavit Mezinárodní den domácích mazlíčků do VEGALITÉ a pomoci kočkám v útulcích, které na to své DOMA zatím čekají.

Zveme vás na vernisáž výstavy fotoportrétů koček z útulků, na dobročinnou burzu háčkovaných koček a na besedu o tom, jak a proč fungují soukromé kočičí útulky. Vše se odehraje v komorním duchu, ale o to víc na pohodu a my se na vás moc těšíme!

Akci pořádá Charitativní kočičí spolek Kryšpín a restaurace a klub VEGALITÉ.

Charitativní kočičí spolek Kryšpín pomáhá devíti ověřeným soukromým kočičím útulkům převážně na jižní Moravě a tím stovkám jihomoravských koček v nouzi.

Peníze pro ně shromažďuje na transparentním účtu veřejné sbírky číslo 2501927911/2010 a 2x ročně je do koruny rozdělí mezi podporované útulky poměrově podle počtu koček, o které pečují.

VEGALITÉ (čti: vegalite) je restaurace a klub zaměřený na veganskou a vegetariánskou kuchyň s bezlepkovými možnostmi a D.I.Y. nekomerční hudbu. Slovo „égalité“ si vypůjčili z francouzštiny a v překladu znamená rovnost, vyrovnanost, či chcete-li, rovnoměrnost. Samotné „V“ v názvu pak už jen podtrhuje orientaci jejich „vege“ vývařovny.

Kdy se akce koná

Více informací a kontakt

Klub VEGALITÉ

Klub VEGALITÉ
Slovákova 10, Brno

Událost na FB