COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

kRok za kRokem

Janáčkovo divadlo

kRok za kRokem

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Rooseveltova 31/7
    Brno 60200

Příběh člověka od jeho prvních nejistých krůčků, přes vrcholné období vitality, po fázi, kdy kroky ztrácí na jistotě. Rok za rokem, celým svým životem.

Premiérový pořad věnovaný 65. výročí souboru přináší neobvyklou inspiraci lidovým materiálem českých, moravských a slovenských regionů. ONDRÁŠ se v tomto programu otvírá přesahům do jiných hudebních a tanečních stylů, přesto zůstává pevně ukotven v principech tradičního folkloru. Tanec, stejně jako hudba, se v jeho podání stává médiem, které divákovi zprostředkovává emoce intrepretů.

Spolu s Ondrášem oslaví premiérou své 235. výročí také Vojenská nemocnice Brno. Premiéra se uskuteční díky spolupráci s Jihomoravským krajem. Poděkování za mediální podporu patří TIC Brno, Českému rozhlasu Brno a Rádiu Proglas.

Záštitu nad představením poskytl ministr obrany ČR Mgr. Lubomír Metnar a hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek.

Kdy se akce koná

13. říjen 2019 - 19:00

Více informací a kontakt

Rooseveltova 31/7
Brno 60200

Událost na FB
ondras@vusondras.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku