SVČ Lužánky

Kreativní den v Lužánkách

  • 2. duben 2023

  • 10:00–17:30

  • SVČ Lužánky

Přivítejte jaro tvořivě! Neděle 2. dubna bude jako stvořená pro výrobu přírodní kosmetiky, barefoot sandálů, květinové vazby nebo ozdob z muránského skla.

Na jednotlivé workshopy Kreativního dne jsou zváni dospělí a náctiletí od 14 let, a to do lužáneckého pracoviště v centru Brna na Solniční.

Chcete se naladit na jaro a blížící se Velikonoce? Rádi byste si aktivně odpočinuli u tvoření po celý den, anebo vás zaujala konkrétní aktivita? Jak je libo! Kreativní den je hlavně váš den, kde si program zvolíte sami. Kutit a zdobit tak můžete hodinu, dvě, nebo celou první dubnovou neděli od 10 až do 17 hodin.

Navíc si spoustu věcí můžete vyzkoušet poprvé. Workshopy jsou určené i pro začátečníky! Co říkáte na ptáčka z muránského skla, malbu čínskou tuší nebo oblíbené vlastnoručně vytvořené barefoot sandále? Vše vás naučí milé a zkušené lektorky z Rukodělného ateliéru na Solniční 12, kde bude k dispozici i samoobslužná kavárna. Kapacita kurzů je omezená, nezapomeňte se přihlásit na webu kreativniden.luzanky.cz.

Kdy se akce koná

2. duben 2023 - 10:00–17:30

Vstupné

Není jednotné vstupné, platí se jednotlivé workshopy, které se pohybují od 150 do 600 Kč.

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt

SVČ Lužánky

SVČ Lužánky

Událost na FB
anna.konigova@luzanky.cz