Aqualand Moravia

Kouzla a čáry – ukončení letní sezony v Aqualandu Moravia

  • Akce již proběhla

  • Aqualand Moravia

Celé léto se v Aqualandu Moravia neslo ve znamení kouzel. Jinak tomu nebude ani při ukončení letní sezony.

Rozsáhlý venkovní areál i unikátní atrakce Abyss a Boomerango si mohou návštěvníci naposledy užít v sobotu 1. září. Bavit je při tom bude DJ, kouzelník Ondřej Sládek i řada workshopů a soutěží.

Poslední akce letní sezony s názvem Kouzla a čáry je inspirována oblíbeným filmový čarodějem. Návštěvníci si mohou užít modelování balónků, kouzelnický workshop i vystoupení oblíbeného mága Ondřeje Sládka. O hudební zpestření dne se postarají DJ Michal Pešina se saxofonistou. Stejně jako celé léto nebude chybět ani celodenní animační program plný tance, cvičení ve vodě a zajímavých soutěží.

První zářijovou sobotu budou mít návštěvníci možnost užít si naposledy také venkovní atrakce Abyss a Boomerango, které patří k evropským unikátům. Naposledy půjde využít též oblíbenou letní akci DEXEMPO ZADARAX, kdy dospělý návštěvník získá při nákupu vstupenky na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Návštěvníky v létě lákal bohatý program s animačními programy a kouzelnickými vystoupeními i speciální sobotní akce v kouzelnickém duchu, mezi které patřilo zahájení sezony s Rádiem Impuls nebo oslavy narozenin aquaparku, během nichž se podařilo překonat český rekord. S koncem léta však zábava v Aqualandu ani zdaleka nekončí. Také na podzim je připravena celá řada zajímavých akcí. Malí i velcí se mohou těšit na noc saunových ceremoniálů i oslavy Halloweenu, každý víkend pak budou pokračovat oblíbené animační programy na různá témata.

Kdy se akce koná

1. září 2018 - 09:00

Vstupné

Cena platí při nákupu na e-shopu. K takto zakoupené dospělé vstupence dítě do 150 cm zdarma.

Dospělí649 Kč

Více informací a kontakt

Pasohlávky 110, 691 22

info@aqualand-moravia.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku