Holiday Inn Brno

KONFERENCE – SPOLEČNOST. POSLEDNÍ ŠANCE.

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Holiday Inn
    Kongresový sál

Zveme Vás, abyste se přidali k unikátní světové iniciativě Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“: „Hra profesionálů. Jediné Zrno. Společnost. Poslední šance“.

Jedná se o událost mezinárodního významu, jež se koná poprvé v historii lidstva. Je to reálná šance, která lidem na celé planetě dává možnost spojit se v živé komunikaci a probrat aktuální, životně důležitá témata, která znepokojují každého z nás.

Daná iniciativa Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“ se uskuteční v mnoha zemích současně. V konferenčních sálech po celém světě se tisíce účastníků spojí díky přímému internetovému přenosu. Tato událost spojí tisíce specialistů, představitelů veřejných, náboženských a kulturních organizací, masmédií, spojí i umělce, diplomaty, zástupce různých profesí, různého věku, vyznání a státní příslušnosti – spojí všechny lidi, kteří nejsou lhostejní k tomu, v jaké společnosti žijeme nyní my a v jaké budou žít zítra naše děti.

Díky fundamentálnímu sociálně-výzkumnému projektu Jediné Zrno MSH „ALLATRA“, kterého se účastní lidé z více než 140 zemí světa, se podařilo jasně potvrdit, že lidé na celém světě chtějí dobro, přátelství a vzájemné porozumění. A před námi vznikla otázka, jestliže drtivá většina světové společnosti ve skutečnosti usiluje o sjednocení a mír, tak proč mír na Zemi ještě nenastal? Co my, lidé planety, můžeme udělat pro to, aby se stal realitou? Na tuto otázku můžeme odpovědět pouze společně.

Otevřeně a upřímně probereme ty nejaktuálnější otázky. Proč máme takové globální problémy, jako jsou války, mezinárodní konflikty, rasová a náboženská diskriminace? Proč se zkreslují nebo zamlčují informace v médiích a jak se spotřebitelský formát společnosti stal slepou uličkou rozvoje naší civilizace? „Hra profesionálů. Jediné Zrno. Společnost. Poslední šance“ poskytne celému lidstvu šanci říct otevřeně a upřímně pravdu, podívat se jeden druhému do očí a sjednotit se pro tvoření nejen slovy, ale i činy na úrovni naší obrovské rodiny – lidstva.

Tato událost je pro všechny lidi a je zdarma. Účast možná na základě registrace.

REGISTRACE a více informací o projektu ZDE

Kdy se akce koná

11. květen 2019 - 16:00–21:00

Vstupné

Účast je možná pouze na základě registrace

Zdarma

Více informací a kontakt

Holiday Inn Brno

Holiday Inn
Kongresový sál

Událost na FB
gp.brno.universalgrain@gmail.com