COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Bývalá Káznice na Cejlu

Koncert v káznici: Billow & MIMO & Hello Incognito

  • Akce již proběhla

  • Bývalá brněnská Káznice na Cejlu
    Bratislavská 68
    Brno 602 00

Tajemná káznice se probouzí. V šeru pátečního večera usrkáváš pivko s kámošema a čekáš, co se bude dít.

V hlavě ti doznívají zážitky z léta a na jejich místo se derou přicházející starosti. S prvním brnknutím kytary jsou ale pryč. Ponoříš se do beatů a necháš sebou proudit melodické vokály a zvuky synťáků. Prostě neskutečně opojná atmosféra. Buď tu, než se zase rozplyne.
Billow
Kapela z Veselí nad Moravou vydává podmanivý dreampop pod minilabelem Bughead Records. Jejich debutovou desku Maps zaznamenali v prostředí pokojíků v Praze a Varšavě. Tichá lo-fi nahrávka vzbudila ohlas českých kritiků a dostala se do výběru nejlepších desek roku na serverech Beehype, AlterEcho či Full Moon. Od vydání Maps odehráli Billow zhruba 50 koncertů, kromě koncertů a festivalů v ČR vystoupili také v Německu, Rakousku a na Slovensku.

Poslouchej na: https://billow-out.bandcamp.com

 

MIMO music
Dvojice z Uherského Hradiště experimentuje ve svém indie projektu na pomezí několika stylů, vytváří tak syntézu klidu a napětí. Projekt je charakteristický dvojhlasnými melodickými vokály, nareverbovanou elektrickou kytarou a synťáky.

Hello Incognito
Melodické vokály, které se prolínají se znepokojivou atmosfěrou. Právě to charakterizuje alternativního písničkáře z Uherského Hradiště. Jeho první singl The Maid of O se objevil na lo-fi kompilaci minilabelu Bughead Records Vol. 1

Kapely si můžete poslechnout tady: http://bit.ly/2lBK8Io
Začínáme v 19:00
Vstupenku koupíte na místě za 3 zlaťáky (čti:60 Kč). Jestli vám to v kapse cinká, klidně můžete přihodit i víc.

#kázniceinspiruje #kaznicežije

Více informací

Kdy se akce koná

20. září 2019 - 19:00

Vstupné

Dospělí60 Kč

Více informací a kontakt

Bývalá brněnská Káznice na Cejlu
Bratislavská 68
Brno 602 00

Událost na FB
cichonova.m@gmail.com